Svētdiena, 2021. gada 19. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Verners, Muntis

Rīt: Marianna, Ginters, Guntra

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Leģendārais vikings Tors (LV)

Leģendārais vikings Tors (LV) 3D

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.3/5 (90 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Legends of Valhalla. Thor
Filmas žanrs: Animācijas filma
Filmas garums: 1:28
Gads: 2012
Kompānija: CAOZ hf

Anotācija: Neticams jaunums 3D animācijas žanra cienītājiem. Septiņu gadu garumā zīmēts un uzlabots pirmais Īslandes animācijas piedzīvojumu eposs startēja, sagaidot daudz pozitīvu recenziju. Ledāju, geizeru, dažreiz dūmojošu ugunskalnu valsts animatori veiksmīgi sadarbojās ar Vācijas un Īrijas speciālistiem.

Režisora Oskaro Jonassono (viņa krimināltrilleris „Reikjavīka-Roterdama” noteica amerikāņu „Kontrobanda” ideju) krāsainā animācijas filma ir ideāli piemērota bērnu auditorijai. Mazā ciematiņā aug pusaudzis kalējs, kurš pieaugot sapņo kļūt par stipru vīru un iestāties karotāju rindās. Kādu dienu Valhalos dievu karaļa Odina dēla rokās nokļūst runājošs cirvis, kas ne tikai sniedz dažādus padomus, bet dāvā arī neticamu spēku. Brīnumaino ieroci vēlas iegūt daudzi nelabvēļi un pat ragana, kas uzliek dažādus lāstus.

Ziemeļaustrumu mitoloģijas leģenda, intriģējošs un aizraujošs animācijas stils, interesanti personāži un efektīvi izmantotas 3D priekšrocības Īslandes mazo šedevru padarīs par pasaules līmeņa fenomenu. Vēl līdz pirmizrādēm tā paguva jau nokļūt 50 valstīs. Tiem, kas meklē oriģinalitāti un jaunu pieeju šim žanram, tā noteikti patiks.

Lomas ierunājuši: Edgars Lipors, Dainis Porgants, Maija Apine, Jānis, Elizabete Laura Porgante, Imants Pakalnietis, Jānis Kirmuška, Pēteris Šogolovs, Ieva Aleksandrova

Režisors: Óskar Jónasson, Toby Genkel

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 18/05/2012
Izplatītājs: Prior Entertainment/UAB Prioro Įrašų Grupė
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE