Valmierā viesosies filmas „KOLKA COOL” veidotāji

Akcija | 2D
Filmas garums: 0h 01m

Valmierā viesosies filmas „KOLKA COOL” veidotāji

Piektdien, 20.janvārī, kinoteātrī „Gaisma” pl.17:15 pirmo reizi demonstrēs latviešu filmu „KOLKA COOL”, taču pirms tam interesentiem būs iespēja satikt filmas radošo komandu un aktierus. Paredzēts, ka filmas veidotāji Valmieras kinoteātrī ieradīsies ap pl. 16:45.

Komēdija „KOLKA COOL” ir vasarīgs stāsts par diviem brāļiem un viņu ilūzijām par sievietēm. Andžas precību piedāvājums liek viņa draudzenei Simonai pārdomāt savu izvēli. Viņu attiecības tiek pakļautas pārbaudei, kad no jūras negaidot pārrodas Andžas vecākais brālis Gvido. Savstarpējas ambīcijas brāļus gan šķir, gan vieno. Filmā netrūkst ironisku situāciju, kautiņu un Kurzemes piekrastei raksturīgās bravūrības.

Filmas režisors ir Juris Poškus, savukārt komēdijas tēlos iejutušies aktieri Iveta Pole, Artuss Kaimiņš, Andris Keišs, Aigars Apinis, Varis Piņķis, Māra Ķimele, Guna Zariņa, Līga Vītiņa un Agnese Čivle.

Tikšanās laikā fani varēs saņemt arī filmas plakātu ar aktieru autogrāfiem. Filma kinoteātrī „Gaisma” tiks demonstrēta no 20. līdz 26.janvārim. Komēdijas seansa laiki atrodami kinoteātra „Gaisma” mājas lapā HYPERLINK "http://www.kinogaisma.lv" www.kinogaisma.lv.

Atgādinām, ka 2011. gada oktobra sākumā kinoteātris „Gaisma” filmas uzsāka demonstrēt arī digitālajā trīs dimensiju formātā jeb 3D, tādējādi nodrošinot augstu attēla un skaņas kvalitāti. Uzstādītas arī Dolby Digital iekārtas, kas nodrošina skaņas formātu Dolby Digital 7.1, kurš papildus iespaidīgajiem vizuālajiem efektiem skatītājiem ļauj izbaudīt skaņu sev visapkārt 360 grādu leņķī.

Plašāka informācija:
T. 64222641
HYPERLINK "mailto:info@kinogaisma.lv" info@kinogaisma.lv
HYPERLINK "http://www.kinogaisma.lv" www.kinogaisma.lv
twitter.com/3D_Cinema_LV

Pirmizrāde: 00/00/00
Gads: 2012
Kompānija: KOLKA COOL