Monstri pret atnācējiem (LV)

Animācijas filma | 2D
Filmas garums: 1h 35m

Īpašs piedāvājums - nāc uz filmu kopā ar ģimeni par izdevīgu cenu, iegādājoties ĢIMENES BIĻETI uz seansiem līdz pl. 16:00 = 5.00Ls, pēc pl. 16:00 = 6.00Ls * (Ģimenes biļete ir paredzēta grupām, kurās ietilpst divi pieaugušie un divi bērni vecumā līdz 12 gadiem un ir nopērkama uz filmām ar klasifikāciju ”V” un ”7+”).

Kad Zemei negaidīti uzbrūk citplanētieši un armijas spēki cīņā pret tiem sāk izsīkt, prezidents pavēl ģenerālim Karakungam tiem pretī sūtīt monstru komandu, kuru veido bariņš dīvaiņu. Spriediet paši. Komandu veido izcilām prāta spējām apveltītais profesors Tarakāns; radījums, kas izskatās pa pusei pērtiķis, pa pusei zivs - ar iesauku Trūkstošais posms; želejveida Bobs; milzīga kūniņa Insektozaurs un šo dīvaiņu parādi noslēdz 15 metrus garā - piemīlīgā blondīne Sūzena Mērfija (kura sasniedza 15 metru garumu pēc tam, kad viņai kāzu dienā trāpīja meteorīts, kas, acīmredzot, bija pilns ar kosmosa draņķību). Šīs superkomandas uzdevums ir tikt galā ar nevēlajamiem ciemiņiem un glābt Zemi no bojāejas.

Lomas ieskaņojuši: Laila Kirmuška, Jānis Kirmuška, Artis Robežnieks, Andris Bērziņš, Mārtiņš Egliens, Jānis Reinis, Jānis Jarāns, Ivars Auziņš u.c.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 03/04/09
Gads: 2009
Kompānija: DreamWorks Animation
Izplatītājs: Forum Cinemas SIAMājas lapa: Filmas lapa