Madagaskara

Animācijas filma | 2D
Filmas garums: 1h 25m

Lauva vārdā Alekss dzīvo Ņujorkas Centrālparka zoodārzā un kā jau lauvām pienākas jūtas tur kā karalis. Viņš un viņa labākie draugi zebra vārdā Mārtijs, žirafe vārdā Melmens un nīlzirdzene Glorija visu savu dzīvi ir pavadījuši šajā idilliskajā nebrīvē, saņemot zoodārza apmeklētāju apbrīnu un regulāras ēdienreizes.
Draugiem nezinot, Mārtijs kaļ plānus par bēgšanu un ar dažu apbrīnojami uzņēmīgu pingvīnu palīdzību, viņam izdodas izrauties pasaulē, kuru viņš jau sen ir sapņojis iepazīt. Alekss, Melmens un Glorija seko viņam, taču pirms viņi paspēj apostīt brīvības gaisu, viņi tiek notverti, iepakoti lielās koka kastēs un nosūtīti uz Āfriku.
Kad pingvīni sabotē kuģa komandu, Alekss, Mārtijs, Melmens un Glorija attopas izskaloti eksotiskās Madagaskaras salas krastā.
Nu četriem ņujorkiešiem jātiek skaidrībā, kā izdzīvot savvaļā, atklājot, ko patiesībā nozīmē izteiciens "tur laukā ir īsti džungļi".
Animācijas filmu "Madagaskara" autori veidojuši arī slavenās filmas "Šreks" un "Haizivs stāsts". Galvenās lomas filmiņā ieskaņojuši Bens Stillers (Alekss), Kriss Roks (Mārtijs), seriāla "Draugi" zvaigzne Deivids Švimmers (Melmens) un Džada Pinketa Smita (Glorija).
Angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

Pirmizrāde: 03/06/05
Gads: 2005
Kompānija: DreamWorks Pictures
Izplatītājs: United International Pictures /Forum Cinemas/