Svētdiena, 2021. gada 19. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Verners, Muntis

Rīt: Marianna, Ginters, Guntra

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Nemirstīgais

Nemirstīgais

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.1/5 (79 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Immortel Ad Vitam
Filmas žanrs: Fantastika, spriedzes filma
Filmas garums: 1:45
Gads: 2004
Kompānija: TF1 Films Production

Anotācija: 23 gadsimta sākums.
Kaut kur 3 līmeņu Ņujorkā, mīt zilmataina sieviete, kura raud zilām asarām. Viņas vārds ir Džila Bioskopa, un viņa nav gluži parasta sieviete, viņā ir kaut kas no dievišķā. Lai atrastu viņu, Horuss - dievs ar cilvēka ķermeni un piekūna galvu - šķērso vai puspasauli. Viņš ir sadusmojis citus dievus, un par sodu tie viņam atņēmuši nemirstību. Horuss lūdzis uz septiņām dienām atlikt sprieduma izpildi. Neviens nenojauš, ka viņam padomā ir kāds plāns. Viņam vajadzīgas septiņas dienas, lai pilsētas labirintos atrastu un pavestu Džilu. Taču, lai Horus varētu to paveikt, viņam jāiemiesojas cilvēka ķermenī. Viņš izvēlas Alkīdu Nikopolu, politisko ieslodzīto, kurš pirms 30 gadiem tika iesaldēts, jo pārāk daudz zināja par aparteidu Ņujorkā un bija piekļuvis atmaskojoši tuvu senatora Alguda klanam. Tā kā Alguda dinastija joprojām ir pie varas Ņujorkā, Nikopols ir bīstams. Sākas cilvēkmedības. Bet Džilas tuvumā Nikopols kļūst nevaldāms mīlētājs. Pārcilvēks.

Horus, Nikopols un Džila... Dīvaina trijotnes kopā būšana, kur viss ir savijies un sajaucies - balsis, ķermeņi, atmiņas... Viss, tikai ne mīlestība, kas uzplaukst ne gaidīta, ne cerēta.

Tai pašā laikā virs Manhatanas lidinās dievu piramīda, debesskrāpju augstumos citplanētieši kaļ slepenus plānus, kāds ne cilvēka izcelsmes sērijveida slepkava klīst pa ielām 1.līmenī...

Pirmizrāde: 03/09/2004
Izplatītājs: Rimaida
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE