Tēvi un meitas

Drāma | 2D
Filmas garums: 1h 56m

Džeiks ir Pulicera balvu ieguvis rakstnieks, kurš traģiskā auto katastrofā zaudē savu mūža mīlestību un ir spiests vienatnē audzināt savu piecgadīgo meitu Keitiju. Pārvarējis vainas izjūtu par savas sievas nāvi, viņš cīnās gan ar ikdienas tēva pienākumiem, gan pret pārlieku valdonīgajiem radiniekiem, kuri grib atņemt viņam tēva tiesības un paši audzināt Keitiju.

Filmas stāstījums caurvij 80-tos gadus, kur jūtam līdzi Džeika cīņai par savā dzīvē visdārgāko – viņa meitu, un mūsdienas, kur sastopam jau pieaugušo trīsdesmitgadnieci Keitiju, kura nemierīgās bērnības iespaidā nespēj izveidot attiecības mīļoto cilvēku. Galveno varoņu neaizmirstamā aktierspēle neatstās vienaldzīgu nevienu filmas skatītāju.

Galvenajās lomās Oscar® balvas ieguvējs Rasels Krovs ("Gladiators", "Noass" un "Tērauda vīrs"), Amanda Saifreda (“Teds 2”, “Miljoniem iespēju, kā atdot galus” un “Nožēlojamie”) un Ārons Pols (“Need For Speed: Ātruma slāpes”, “Exodus: Dievi un Valdnieki” un seriāls Breaking Bad). Filmas režisors ir Gabriels Mučino (“Septiņas dzīves” un “Tiesības uz laimi”).

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 23/10/15
Gads: 2015
Kompānija: Andrea Leone Films, Busted Shark Productions, Fear of God Films, Voltage Pictures
Izplatītājs: Acme Film SIA