Svētdiena, 2021. gada 19. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Verners, Muntis

Rīt: Marianna, Ginters, Guntra

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Pastnieks Pets (LV)

Pastnieks Pets (LV) 3D

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.1/5 (59 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Postman Pat: The Movie
Filmas žanrs: Animācijas filma
Filmas garums: 1:28
Gads: 2014
Kompānija: Classic Media

Anotācija: Aizmirstiet neattapīgo pastnieku Pečkinu no Prostokvašinas. Kopā ar animācijas komēdiju visai ģimenei "Pastnieks Pets" ("Postman Pat: The Movie") ierodas britu pasta dienesta slavenība – paciņu piegādes lielmeistars Pets un viņa bezbailīgais runcis Džesijs. BBC apmēram trīsdesmit gadu rādīja animācijas seriālu par viņiem.

Draudzīgais un visu iecienītais pastnieks Pets dara iemīļoto darbu un mierīgi dzīvo mazā britu pilsētiņā. Sagadās tā, ka Pets iesaistās valsts televīzijas talantu konkursā, un izrādās, ka profesionāla pastnieka iemaņas ir tikai viens no viņa talantiem. Viņš dzied tā, ka jābrīnās gan komisijai, gan visai valstij, un iekļūst finālā.

Tiklīdz uzaust Peta slavas saule, uzrodas skauģi, un sāncenši beigās gatavi uz visu, lai uzvarētu pastnieku. It kā ar to vēl būtu par maz, pasta priekšniecība nolemj, ka Petu kādu laiku aizstās viņa līdzinieks robots "Petobots 3000" ar palīgu runci "Džesobotu". Tuvojoties valsts konkursa finālam, vērpjas intrigas, un Pets arvien skaidrāk apjauš, ka naudas, slavas un jaunā zvaigznes kostīma dēļ viņš var zaudēt pašu dārgāko – mīļu ģimeni, draugus un cieņu, kas gūta krietnā darbā.

Filma par pastnieku Petu Lielbritānijā bauda fenomenālu popularitāti, lai gan ir e-pasta laikmets. Kopā ar to izaugušas vairākas paaudzes, un smalka humora cauraustie stāsti par labestīgo un iecienīto pastnieku kļuvuši par animācijas klasiku. Komēdija "Pastnieks Pets" ir interesanta un pamācoša. Būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 05/09/2014
Izplatītājs: Garsu pasaulio irasai UAB
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE